Witam!
Podzieliłem programem Partition Magic dysk na dodatkowa partycje. Zrobiłem dodatkowy dysk 50gb i na nim zainstalowałem Windows 7. Teraz odpaliłem komputer i chciałbym ta pozostało czesc (400gb) sformatowac. Znajduje sie tam windows xp sp3. Gdy próbuje sformatowac dysk tradycyjna metoda Moj komputer>dysc D>formatuj to wyskakuje komunikat "System windows nie był w stanie dokończyc formatowania" nie zaleznie od tego jaka opcje tam wybiore.
Co mam zrobic aby moc go sformatowac?
P.S
W narzędziu "Zarzadzanie dyskami" to własnie dysk D (z windowsem xp) ma stan "System, Aktywna, Partycja podstawowa),
a partycja która mam odpalona z windowsem 7 ma "Rozruch, Pliki stronicowania, zrzut awaryjny, Partycja podstawowa"
Być moze w tym lezy problem. Tylko teraz jak zmienic zeby to dysk C miał notke System.
Podzieliłem programem Partition Magic dysk na dodatkowa partycje. Zrobiłem dodatkowy dysk 50gb i na nim zainstalowałem Windows 7. Teraz odpaliłem komputer i chciałbym ta pozostało czesc (400gb) sformatowac. Znajduje sie tam windows xp sp3. Gdy próbuje sformatowac dysk tradycyjna metoda Moj komputer>dysc D>formatuj to wyskakuje komunikat "System windows nie był w stanie dokończyc formatowania" nie zaleznie od tego jaka opcje tam wybiore.
Co mam zrobic aby moc go sformatowac?
P.S
W narzędziu "Zarzadzanie dyskami" to własnie dysk D (z windowsem xp) ma stan "System, Aktywna, Partycja podstawowa),
a partycja która mam odpalona z windowsem 7 ma "Rozruch, Pliki stronicowania, zrzut awaryjny, Partycja podstawowa"
Być moze w tym lezy problem. Tylko teraz jak zmienic zeby to dysk C miał notke System.