logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nie mogę sformatować partycji na Windows XP - dysk aktualnie używany

lolek45 20 Sie 2006 00:08 1286 5
REKLAMA
  • #1 2932845
    lolek45
    Poziom 14  
    Posty: 168
    Pomógł: 2
    Ocena: 20
    witam, chce sformatowac 2 pozostale partycje na dysku poza systemowa, bo dyski sa puste a w opcji własciwosci pokazuje ze maja po pareset mega zajete, a nic na nich nie ma i nie da sie sformatowac spod XP wyskakuje komunikat ze dysk aktualnie uzywany,co moze byc przyczyna. gdy biore opcje pokaz ukryte pliki tez nic nie pokazuje. Co jest grane z tymi partycjami. POMOCY
  • REKLAMA
  • #2 2932920
    eDZio
    Poziom 16  
    Posty: 228
    Pomógł: 6
    Ocena: 30
    Spróbój użyć programu PartitionMagic, albo innego tego typu, powien sobie z tym poradzić.
  • REKLAMA
  • #3 2933064
    Figi
    Poziom 37  
    Posty: 3406
    Pomógł: 306
    Ocena: 82
    Jaki dysk?
    Jak duże partycje?
    Na której partycji jest ustawiony plik wymiany (pamięć wirtualna)?
  • REKLAMA
  • #4 2933069
    leeonP.H.U
    Poziom 19  
    Posty: 281
    Pomógł: 33
    Ocena: 20
    Zrób format w trybie awaryjnym
  • REKLAMA
  • #5 2933091
    forestx
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 4340
    Pomógł: 299
    Ocena: 496
    Stąd: http://www.cichy.net.pl/ ściągnij Cichy bootdisk. W pliku txt masz opis jak zrobić dyskietkę startową. Będzie zawierać ona PQmagic'a. Przestaw w BIOSIE bootowanie na dyskietkę i odpal z niej PQmagic'a.

    P.S.
    Najlepsze jest to że format trwa 5 sekund - pomijając oczywiście ładowanie z dyskietki
  • #6 2933312
    cackoarek
    Poziom 26  
    Posty: 738
    Pomógł: 97
    Ocena: 59
    Może na tych dyskach działa "przywracanie systemu" ? W "Mój komputer" jest możliwość wyłączenia tej opcji dla konkretnych partycji.
REKLAMA