witam, chce sformatowac 2 pozostale partycje na dysku poza systemowa, bo dyski sa puste a w opcji własciwosci pokazuje ze maja po pareset mega zajete, a nic na nich nie ma i nie da sie sformatowac spod XP wyskakuje komunikat ze dysk aktualnie uzywany,co moze byc przyczyna. gdy biore opcje pokaz ukryte pliki tez nic nie pokazuje. Co jest grane z tymi partycjami. POMOCY