Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BOSCH WFD 1604 nie grzeje -pilna prośba!

irekbr 19 Nov 2011 21:27 2890 4
    irekbr
    Level 2  
    Witam, mam pralkę jak w temacie w spadku od roku, okazuje się że nie grzeje wody - przy 1 wylewaniu wody podczas prania woda jest temperatury pokojowej (nie jest zimna)mimo że na pokrętle jest ustawiona np. na 50 stopni. Wykręciłem grzałkę - okazała się zakamieniona. doczyściłem, sprawdziłem podłączając go gniazdka 230 V i grzeje ( przed czyszczeniem nie sprawdzałem). Obok grzałki w gumę był wsadzony jakiś metalowy czujnik na żółtym kablu ( chyba termostat) który idzie do regulacji temperatury- wyjąłem go z gumy - kamień delikatnie usunąłem i włożyłem o odpowiednie miejsce. Sprawdziłem u góry 2 styki przy regulatorze temp. przejście jest po przełączeniu np. na 30 stopni (pralka cały czas niepodłączona do prądu). Gdzieś w podobnym poście wyczytałem, że dmuchnąć w węże hydrostatu - tak też uczyniłem. Na hydrostacie wg. innego postu sprawdziłem przejście z 11 na 13 - jest, z 21 na 23 nie ma? To coś oznacza? Co może być uwalone. Proszę o szczegółową pomoc- na naprawę mnie nie stać, zaś z zawodu jestem humanistą ale dokładnie poprowadzony za rączkę dam sobie radę. Z góry dziękuję. Przedstawiam obrazek hydrostatu -11 to ta dziurka zaś 13 to kable pomarańczowo czerwone i przejście jest. 21 czy to ten niebieski kabel a 23 brązowy - między nimi przejścia nie ma- wszystko sprawdzano na wyłączonej pralce.pozdrawiam i proszę o pilną pomoc
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    irekbr
    Level 2  
    Czołgisto, a co to jest ten moduł? To to co jest przykręcone do boku pralki od spodu i wygląda jak twardy dysk?
    irekbr
    Level 2  
    Ok, zrobione. wkurzyłem się, przedmuchałem hydrostat jeszcze raz i hula!!!!!!!!! dzięki za pomoc