witam
zgadza się miałem c35i i był bezawaryjny, nawet po kilku upadka, zamoknięciu...
ten telefon mam od roku i dopiero po roku wychodzi z niego diabeł.
telefon wcześniej kilka razy odwalał siemszną historię
mianowicie przy usuwaniu numerów telefonów z historii <odebrane><nieodebrane> co jakiś czas , mniej więcej przy co 10tym numerze odzyskiwałem 8O ostatniego usuniętego SMSa.
Teraz mam tak że nie mam dostępu do odebranych SMSów..
zastosowałem *#337# z pięć razy i narazie wróciła ta pozycja menu... ale ciekaw jestem na jak długo.
generalnie odradzam każdemu ten telefon...
pozdrawiam