Witam
Otóż sprawa wygląda tak telefon jest z zagranicy zainstalowałem Desktop Managera 6.1 coś, najnowszy ściągnąłem soft 8900AllLang_v5.0.0.1067_P5.2.0.96 i zainstalowałem lecz w tej nowej wersji nie dało się ustawić języka podczas wgrywania. Dopiero potem przez Aplikacje zaznaczyłem j. polski i dodałem. Niestety po uruchomieniu telefonu w "MENU-OPTIONS-Language and Text Input" miałem tylko angielski, angielski uk, angielski us. Postanowiłem użyć starszej wersji Desktop Managera i użyłem 5.0.1, była możliwość wybrania języka i zaznaczyłem by zainstalowało. Okazało się że i tak nie mam w menu. Pobrałem wersję softu 8900M_PBr5.0.0_rel1728_PL5.2.0.96_A5.0.0.1067_AT_T i nadal to samo.
Byłby ktoś uprzejmy wskazać gdzie popełniam błąd? Na czytaniu spędziłem wiele godzin dopiero napisałem post, i wydaje mi się że powinien dać się ustawić język bazując na instrukcjach a go nie ma.
Z góry dzięki.
Otóż sprawa wygląda tak telefon jest z zagranicy zainstalowałem Desktop Managera 6.1 coś, najnowszy ściągnąłem soft 8900AllLang_v5.0.0.1067_P5.2.0.96 i zainstalowałem lecz w tej nowej wersji nie dało się ustawić języka podczas wgrywania. Dopiero potem przez Aplikacje zaznaczyłem j. polski i dodałem. Niestety po uruchomieniu telefonu w "MENU-OPTIONS-Language and Text Input" miałem tylko angielski, angielski uk, angielski us. Postanowiłem użyć starszej wersji Desktop Managera i użyłem 5.0.1, była możliwość wybrania języka i zaznaczyłem by zainstalowało. Okazało się że i tak nie mam w menu. Pobrałem wersję softu 8900M_PBr5.0.0_rel1728_PL5.2.0.96_A5.0.0.1067_AT_T i nadal to samo.
Byłby ktoś uprzejmy wskazać gdzie popełniam błąd? Na czytaniu spędziłem wiele godzin dopiero napisałem post, i wydaje mi się że powinien dać się ustawić język bazując na instrukcjach a go nie ma.
Z góry dzięki.