cześć,
mam problem z podłączeniem programatora piekarnika do kuchenki Amica. Poprzedni programator sie spalił, kupiłem nowy, ale ma inny rozstaw elementów i nie jestem pewien jak go podłączyć. W poprzednim zrobiłem fotkę ale nic mi to teraz nie daje.
Załączam zdjęcie, pomóżcie proszę
Mod. ROBSON33
Należy poprawnie wkleić foto zgodnie z tą instrukcją Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
mam problem z podłączeniem programatora piekarnika do kuchenki Amica. Poprzedni programator sie spalił, kupiłem nowy, ale ma inny rozstaw elementów i nie jestem pewien jak go podłączyć. W poprzednim zrobiłem fotkę ale nic mi to teraz nie daje.
Załączam zdjęcie, pomóżcie proszę
Mod. ROBSON33
Należy poprawnie wkleić foto zgodnie z tą instrukcją Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany