Witam mam taki problem w zmywarce podczas 1-ego wypompowania wody tej najbardziej brudnej pompa wlacza sie na chwile wszystkie diody (wyboru programu i pracy )gasna i wylacza sie pompa i tak w kólko
Czasami kilkanascie razy wlaczam zasilanie i wylaczam i zaskoczy wtedy pracuje do konca programu prawidłowo ,myslalem ze to wina brudnej wody ze cos przytyka ale nie jestem pewien
Jest jeszcze 1 objaw podczas pracy czasami cos cyka w okolicy przyciskow ale nie jest to stale
Przegladalem forum i wyczytalem ze moze to byc wina kondensatorow ale nie wiem czy w zasilaczu czy gdzies indziej -rozumiem ze wszystkie znajduja sie na plycie czolowej tam gdzie przyciski (chodzi o zasilacz )
Zmywarka ma 6 lat
Zdemontowalem plytke sterownia moze ma ktos jakies sugetie co wymienic
Czasami kilkanascie razy wlaczam zasilanie i wylaczam i zaskoczy wtedy pracuje do konca programu prawidłowo ,myslalem ze to wina brudnej wody ze cos przytyka ale nie jestem pewien
Jest jeszcze 1 objaw podczas pracy czasami cos cyka w okolicy przyciskow ale nie jest to stale
Przegladalem forum i wyczytalem ze moze to byc wina kondensatorow ale nie wiem czy w zasilaczu czy gdzies indziej -rozumiem ze wszystkie znajduja sie na plycie czolowej tam gdzie przyciski (chodzi o zasilacz )
Zmywarka ma 6 lat
Zdemontowalem plytke sterownia moze ma ktos jakies sugetie co wymienic