Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprinter 2005 313cdi kontrolka Znaczek paragraf

28 Lis 2011 15:08 2632 5
  • Poziom 9  
    Witam.
    Na desce pojawił się znaczek §. Może ktoś wie od czego to jest i co oznacza.
  • Poziom 37  
    Jak ten paragraf stoi to Kolega wyprzedzał na ciągłej linii :D a jeśli leży to kontrolka świec żarowych. Na necie jest instrukcja sprintera, ale ma 10MB i nie chce mi się jej otwierać.
  • Pomocny post
    Spec od Mercedesów
    O ile mnie pamięć nie myli, to znaczek przypomina o konieczności dokonania przeglądu układu wydechowego - czyli tam te katalizatory, DPF-y, sondy itp. Datę przeglądu wprowadza się z poziomu menu serwisowego w liczniku.
  • Poziom 9  
    Zico63 napisał:
    Na necie jest instrukcja sprintera

W instrukcji niema informacji o takim znaczku.
    Gerri napisał:
    Datę przeglądu wprowadza się z poziomu menu serwisowego w liczniku.
    Dziękuje za informacje.Trochę mnie zmyliła sytuacja w jakim się pojawił ten symbol mianowicie po załadunku ponad wagę.Myślałem że zgaśnie po rozładunku.Podpowiedz kolego jak się dostać do tego menu.
  • Spec od Mercedesów
    scorpionnl1 napisał:
    Zico63 napisał:
    Na necie jest instrukcja sprintera

W instrukcji niema informacji o takim znaczku.

No bo nie ma. Sprawdzałem jeszcze dzisiaj w literaturze serwisowej i jest tak, jak napisałem.
    Jak wejść w menu serwisowe dowiesz się szukając na forum informacji na temat kasowania serwisu w tym modelu. Któraś z kolejnych pozycji w menu to "exhaust emissions inspection date". Wejście poprzez klawisze +/-