Witam,
Laptop jak w temacie, po właczeniu ekran jest tak jakby lekko czerwonawy srodkiem a po około minucie jest już normalny. Niestety po kolejnych kilku minutach podświetlenie ekranu gaśnie ale mozna je włączyć ponownie klawiszem przelaczania na monitor zewnętrzny ale tylko na kilkanascie sekund.
Laptop jak w temacie, po właczeniu ekran jest tak jakby lekko czerwonawy srodkiem a po około minucie jest już normalny. Niestety po kolejnych kilku minutach podświetlenie ekranu gaśnie ale mozna je włączyć ponownie klawiszem przelaczania na monitor zewnętrzny ale tylko na kilkanascie sekund.