Od zakupu radia panel ma dziwną dysfunkcję a mianowicie:
Pole które powinno wyświetlać: MP3 lub FM
Niestety u mnie wyświetla:
Pole wyświetlacza zaznaczone na czerwono które powinno być czarne jest jasno brązowe.
Czy jest to wina taśmy czy ekran nie styka się z panelem?
Na czym ekran jest zamocowany do płytki?
Po przyłożeniu mocnej latarki element zaznaczony na czerwono podświetla się a reszta ekranu jest ciemna.
Pole które powinno wyświetlać: MP3 lub FM
Niestety u mnie wyświetla:
Pole wyświetlacza zaznaczone na czerwono które powinno być czarne jest jasno brązowe.
Czy jest to wina taśmy czy ekran nie styka się z panelem?
Na czym ekran jest zamocowany do płytki?
Po przyłożeniu mocnej latarki element zaznaczony na czerwono podświetla się a reszta ekranu jest ciemna.