Witam,
Mam c702 z wyrwanymi polami. Doszedłem że ładowanie ejst na pinach 12 (+) i 9 (-). Niestety po podłączeniu na krótko do L2407 oraz masy brak komunikatu ładowania na włączonym tel. Podczas podania napięcia przy wyłączonym telefonie- uruchamia się i przechodzi w tryb połączenia USB oraz pokazuje że ładuje (podłączam samą ładowarkę, nie kabel USB).
Czy ktoś może pomóc mi rozwiązać mój problem? Jak podłączyć + i - by było ładowanie.
Mam c702 z wyrwanymi polami. Doszedłem że ładowanie ejst na pinach 12 (+) i 9 (-). Niestety po podłączeniu na krótko do L2407 oraz masy brak komunikatu ładowania na włączonym tel. Podczas podania napięcia przy wyłączonym telefonie- uruchamia się i przechodzi w tryb połączenia USB oraz pokazuje że ładuje (podłączam samą ładowarkę, nie kabel USB).
Czy ktoś może pomóc mi rozwiązać mój problem? Jak podłączyć + i - by było ładowanie.