Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozdzielenie Cyfrowego Polsatu na 2 TV

11 Gru 2011 21:02 7324 6
  • Poziom 8  
    Witam!
    Mam 2 telewizory, 1 dekoder Cyfrowego Polsatu na który wykupiony jest pakiet familijny. Jeden telewizor z dekoderem CP jest w salonie a drugi w moim pokoju. Chciałbym tak to połączyć żeby oglądać różne kanały na dwóch telewizorach. Oczywiście wiem że będę musiał kupić drugi dekoder, na allegro z CP można kupić za grosze tylko co z kartami, da się je jakoś ominąć.. Proszę pisać różne rozwiązania, chodzi mi tylko o to bym mógł oglądać kanały takie jak są w pakiecie familijnym ale nie żeby na 2 telewizorach był ten sam kanał bo to bardzo proste połączenie. :)

Jeśli chodzi o multiroom zastanawiałem się nad tym ale musielibyśmy podnosić abonament, a takie coś nie wchodzi w grę...
  • Poziom 38  
    tylko multiroom CP, bo karty parowane są z odbiornikami.
  • Poziom 35  
    mcfly102 napisał:
    Jeśli chodzi o multiroom zastanawiałem się nad tym ale musielibyśmy podnosić abonament, a takie coś nie wchodzi w grę...

Witam,tylko multiroom , innej opcji nie ma.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    szkoda ;/ a jakbyście mogli mi to objaśnić. Mam zwykły dekoder CP, żeby skorzystać z usługi multiroom musiałbym podnieść pakiet i kupić dekoder sd?? bo czytałem że jeżeli zostało mniej niż 6 miesięcy to wystarczy przedłużyć umowę ale niestety mi został chyba rok to musiałbym podnieść ten pakiet.. (dobrze to rozumię?)

edit

// no właśnie i ta karta.... są jakieś lepsze możliwości??? ;D

Najlepszą możliwością jest poprawne zakładanie tematu w odpowiednim dziale.
    Przenoszę z Instalacje. [SP5ANJ]
  • Poziom 29  
    Poczytaj to Link, a najlepiej odwiedź autoryzowany punkt sprzedaży, tam ci chyba najlepiej wyjaśnią.
  • Poziom 8  
    Zostałem poproszony o napisanie odpowiedzi jeżeli rozwiązałem problem. Owszem problem rozwiązałem. Po roku odnowiłem umowę z CP i wziąłem drugi dekoder :)