Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfrowy Polsat na 2 TV z jednego pakietu

05 Gru 2009 17:59 5657 9
  • Poziom 9  
    Witam
    Sprawa taka jak w temacie, Jak i czy jest to w ogóle możliwe żeby z jednego pakietu CP np Pakiet familijny można było oglądać kanały jednocześnie na dwóch telewizorach, i co ewentualnie trzeba by dokupić
    Proszę o pomoc
  • Poziom 25  
    To nowa oferta POLSATU i dotyczy nowych abonentów.
  • Poziom 9  
    ja jestem nowym abonentem;] to znaczy jeszcze wogóle nie jestem ale mam zamiar zostać, interesuje mnie taka opcja ale na stronie polsatu nic nie moge znaleść. no chyba że poleasz coś innego. A jak to sie wogóle podłącza i czy są jakieś problemy z tym ?
  • Warunkowo odblokowany
    cinek605 napisał:
    ja jestem nowym abonentem;] to znaczy jeszcze wogóle nie jestem ale mam zamiar zostać, interesuje mnie taka opcja ale na stronie polsatu nic nie moge znaleść. no chyba że poleasz coś innego. A jak to sie wogóle podłącza i czy są jakieś problemy z tym ?

Umowa na 29 m-cy pakiet Familijny do tego dostaniesz drugi dekoder na okres 12 m-cy w pakiecie minimax.
    To się nazywa multiroom w POLSACIE:D
  • Poziom 34  
    Da radę zrobić to samodzielnie.
    Pomijam rozbudowę instalacji antenowej o nowy konwerter i kable.

Jeśli maja być to 2 tv to dwa nowe dekodery z systemem linuks koszt od 400-500zł w górę(za jeden) :D
    Usług odczytu kluczy parujących z dekodera polsatu ok 300zł.
    Pi razy oko koszt około 1300-1400zł
  • Poziom 22  
    dzac4 napisał:
    cinek605 napisał:

Umowa na 29 m-cy pakiet Familijny do tego dostaniesz drugi dekoder na okres 12 m-cy w pakiecie minimax.
    To się nazywa multiroom w POLSACIE:D
    Opcja występuje w przypadku minimum familii plus HBO.
  • Poziom 9  
    OK, a jak to wygląda w przypadku cyfry+? widziałem ostatnio reklame multiroom'a. M ktoś z Was już to? I czy są jakieś problemy z korzystaniem ?
  • Poziom 29  
    Cytat:
    OK, a jak to wygląda w przypadku cyfry+? widziałem ostatnio reklame multiroom'a. M ktoś z Was już to? I czy są jakieś problemy z korzystaniem ?
    w wypadku c+ starcza ci aktywna karta i dzielisz spliterem na ile chcesz kart klijenckich zależnie od splitera karty abonęckie w czytniki dekoderów i po temacie
  • Poziom 11  
    Hej,

Nie ma co 'straszyć' kosztami podziału we własnym zakresie, gdyż te znacząco spadły.
    I tak dla przykładu:

-wyciągnięcie box key z popularnych samsungów 305 to około 80 pln (ceny usługi z pewnego serwisu aukcyjnego :D

~300pln za klon DM500 np.Linbox 5588,wkładsz do niego kartę PC i robi to za serwer.

-po sieci LAN możesz rozdzielić, stosując inne tunerki rodziny linbox z LANem (tańsze) jako klientów za około 200 pln /sztuka.

W sumie, to koszt takiego 'multiroomu' jest około 500 pln (dodatkowo, zostaje Ci tuner do jakiegoś innego wykorzystania np. dla babci TV Trwam).
  • Poziom 35  
    sheriff1 napisał:
    Hej,

Nie ma co 'straszyć' kosztami podziału we własnym zakresie, gdyż te znacząco spadły.
    I tak dla przykładu:

-wyciągnięcie box key z popularnych samsungów 305 to około 80 pln (ceny usługi z pewnego serwisu aukcyjnego :D

~300pln za klon DM500 np.Linbox 5588,wkładsz do niego kartę PC i robi to za serwer.

-po sieci LAN możesz rozdzielić, stosując inne tunerki rodziny linbox z LANem (tańsze) jako klientów za około 200 pln /sztuka.

W sumie, to koszt takiego 'multiroomu' jest około 500 pln (dodatkowo, zostaje Ci tuner do jakiegoś innego wykorzystania np. dla babci TV Trwam).

Kolega tak robił, czy słyszał tylko o tym?