Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cyfrowy Polsat na 2 TV z jednego pakietu

cinek605 05 Dec 2009 17:59 5768 9
    cinek605
    Level 10  
    Witam
    Sprawa taka jak w temacie, Jak i czy jest to w ogóle możliwe żeby z jednego pakietu CP np Pakiet familijny można było oglądać kanały jednocześnie na dwóch telewizorach, i co ewentualnie trzeba by dokupić
    Proszę o pomoc
    ansat
    Level 24  
    To nowa oferta POLSATU i dotyczy nowych abonentów.
    cinek605
    Level 10  
    ja jestem nowym abonentem;] to znaczy jeszcze wogóle nie jestem ale mam zamiar zostać, interesuje mnie taka opcja ale na stronie polsatu nic nie moge znaleść. no chyba że poleasz coś innego. A jak to sie wogóle podłącza i czy są jakieś problemy z tym ?
    dzac4
    Conditionally unlocked
    cinek605 wrote:
    ja jestem nowym abonentem;] to znaczy jeszcze wogóle nie jestem ale mam zamiar zostać, interesuje mnie taka opcja ale na stronie polsatu nic nie moge znaleść. no chyba że poleasz coś innego. A jak to sie wogóle podłącza i czy są jakieś problemy z tym ?

Umowa na 29 m-cy pakiet Familijny do tego dostaniesz drugi dekoder na okres 12 m-cy w pakiecie minimax.
    To się nazywa multiroom w POLSACIE:D
    Doominus
    Level 34  
    Da radę zrobić to samodzielnie.
    Pomijam rozbudowę instalacji antenowej o nowy konwerter i kable.

Jeśli maja być to 2 tv to dwa nowe dekodery z systemem linuks koszt od 400-500zł w górę(za jeden) :D
    Usług odczytu kluczy parujących z dekodera polsatu ok 300zł.
    Pi razy oko koszt około 1300-1400zł
    grzesiulek5
    Level 22  
    dzac4 wrote:
    cinek605 wrote:

Umowa na 29 m-cy pakiet Familijny do tego dostaniesz drugi dekoder na okres 12 m-cy w pakiecie minimax.
    To się nazywa multiroom w POLSACIE:D
    Opcja występuje w przypadku minimum familii plus HBO.
    cinek605
    Level 10  
    OK, a jak to wygląda w przypadku cyfry+? widziałem ostatnio reklame multiroom'a. M ktoś z Was już to? I czy są jakieś problemy z korzystaniem ?
    kajron
    Level 29  
    Quote:
    OK, a jak to wygląda w przypadku cyfry+? widziałem ostatnio reklame multiroom'a. M ktoś z Was już to? I czy są jakieś problemy z korzystaniem ?
    w wypadku c+ starcza ci aktywna karta i dzielisz spliterem na ile chcesz kart klijenckich zależnie od splitera karty abonęckie w czytniki dekoderów i po temacie
    sheriff1
    Level 11  
    Hej,

Nie ma co 'straszyć' kosztami podziału we własnym zakresie, gdyż te znacząco spadły.
    I tak dla przykładu:

-wyciągnięcie box key z popularnych samsungów 305 to około 80 pln (ceny usługi z pewnego serwisu aukcyjnego :D

~300pln za klon DM500 np.Linbox 5588,wkładsz do niego kartę PC i robi to za serwer.

-po sieci LAN możesz rozdzielić, stosując inne tunerki rodziny linbox z LANem (tańsze) jako klientów za około 200 pln /sztuka.

W sumie, to koszt takiego 'multiroomu' jest około 500 pln (dodatkowo, zostaje Ci tuner do jakiegoś innego wykorzystania np. dla babci TV Trwam).
    KIEROWCA_VW
    Level 35  
    sheriff1 wrote:
    Hej,

Nie ma co 'straszyć' kosztami podziału we własnym zakresie, gdyż te znacząco spadły.
    I tak dla przykładu:

-wyciągnięcie box key z popularnych samsungów 305 to około 80 pln (ceny usługi z pewnego serwisu aukcyjnego :D

~300pln za klon DM500 np.Linbox 5588,wkładsz do niego kartę PC i robi to za serwer.

-po sieci LAN możesz rozdzielić, stosując inne tunerki rodziny linbox z LANem (tańsze) jako klientów za około 200 pln /sztuka.

W sumie, to koszt takiego 'multiroomu' jest około 500 pln (dodatkowo, zostaje Ci tuner do jakiegoś innego wykorzystania np. dla babci TV Trwam).

Kolega tak robił, czy słyszał tylko o tym?