Witam,
zastanawiam się czy jest możliwość nagrywania programów telewizyjnych na zewnętrzny dysk usb z telewizora LG 42LK450. Zastanawiam się dlatego, że po podłączeniu dysku zewnętrznego do tv pojawia mi się automatycznie na dysku folder "Recorded TV", co sugerowałoby taką możliwość. Może wystarczy uruchomić jakąś opcję w menu serwisowym, tak jak w innych modelach odblokowuje się opcję oglądania filmów z dysku usb. Będę bardzo wdzięczny za rozwinięcie tematu, chyba że odpowiedź jest krótka i rzeczowa, pozdrawiam serdecznie.
zastanawiam się czy jest możliwość nagrywania programów telewizyjnych na zewnętrzny dysk usb z telewizora LG 42LK450. Zastanawiam się dlatego, że po podłączeniu dysku zewnętrznego do tv pojawia mi się automatycznie na dysku folder "Recorded TV", co sugerowałoby taką możliwość. Może wystarczy uruchomić jakąś opcję w menu serwisowym, tak jak w innych modelach odblokowuje się opcję oglądania filmów z dysku usb. Będę bardzo wdzięczny za rozwinięcie tematu, chyba że odpowiedź jest krótka i rzeczowa, pozdrawiam serdecznie.