Witam posiadam takie radyjko czy moze mi ktos pomoc jakie sa potrzebne programy i w jaki sposob moge je odblokowac bardzo prosze o pomoc jestem poczatkujacy na tym forum takz ejezeli cos nie tak napisalem to bardzo przepraszam.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam