witam.
przeglądałem inne tematy na ten temat i stosowałem sie do nich lecz w motorze nadal nie mam ładowania... szczotki wyglądaja na dobre z tym że "popychacze szczotek te ze sprężynką mają wyłamane uchwyty i umocowałem je przez owinięcie izolacją do okoła zapłonu ,zwarcia oczywiście też nie robią.
regulator sprawny, i tu problem nie mam pojęcia co mogę więcej zrobić żebym miał ładowanie w motorze. co więcej motor odpali z kopa ale przejade kilkaset metrów i zaczyna szwankować po prostu gaśnie
po chwili znów odpala i to samo może to i przez to że ładowania nie mam... nie mam pojęcia
pomoże ktoś??
przeglądałem inne tematy na ten temat i stosowałem sie do nich lecz w motorze nadal nie mam ładowania... szczotki wyglądaja na dobre z tym że "popychacze szczotek te ze sprężynką mają wyłamane uchwyty i umocowałem je przez owinięcie izolacją do okoła zapłonu ,zwarcia oczywiście też nie robią.
regulator sprawny, i tu problem nie mam pojęcia co mogę więcej zrobić żebym miał ładowanie w motorze. co więcej motor odpali z kopa ale przejade kilkaset metrów i zaczyna szwankować po prostu gaśnie
pomoże ktoś??