Witam Serdecznie zakupiłem Jawe CZ 350 wszystko jest już ok bo była do roboty instalacja wszystko już działa tylko ładowanie ;/ mianowicie objaw jest taki ze jak zapale motor to ładowanie mi skacze od 8v do 12v czasem i 13v nie wiem czy tak ma być ale po jeździe około 2 godzi nie włączę świateł bo motor gaśnie a jak mam wysokie obroty to przerywa i zaświeca się ładowanie. Dodam jeszcze ze po przekręceniu kluczyka kontrolka tylko mrugnie i nie świeci na włączonym tylko zapłonie nie wiem czy to normalne. regulator oryginalny czeski i zastanawiam się czy elektroniczny załatwi sprawę. Proszę o jakąś poradę
Instalacja 12V Oryginał nie przerabiana
Regulator oryginał czeski
Mostek prostowniczy Pod Zbiornikiem
Instalacja 12V Oryginał nie przerabiana
Regulator oryginał czeski
Mostek prostowniczy Pod Zbiornikiem