Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mitsubishi Space Star DI-D 1.9 - Gaśnie podczas jazdy

19 Dec 2011 23:57 4545 12
  • Level 9  
    Witam.
    Mam Space stara 1,9 DI-D.
    Od pewnego czasu zaczął mi gasnąć w trakcie jazdy.
    Najpierw zaświeca się sonda lambda a potem gaśnie.
    Po odczekaniu 3-4 minut odpalam go za 2-3 razem i tak mogę jeździć miesiąc, tydzień.
    Nie kopci nie stuka pracuje bez zarzutu tylko czemu gaśnie?
    Proszę o poradę.
    Pozdrawiam.
  • Level 40  
    Masz problem z układem wtryskowym, jaki dokładnie pomoże ustalić diagnoskop.
  • Level 9  
    Byłem u mechanika, podłączył komputer i wykazało ogólnie, że coś się dzieje z układem paliwowym ale dokładnie co powoduje tę awarie to nie wyświetlił. Wymieniać wszystko po kolei to znowu są koszta.
    Dziękuję za podpowiedź.
    N pewno skorzystam.
    Pozdrawiam.
  • User removed account  
  • Level 9  
    Zawsze wymieniam filtry kiedy jest już na to pora
  • Level 9  
    Miałem to samo w astrze, okazało się że był padnięty czujnik halla , jak masz możliwość to podmień i zobacz czy się poprawi
  • Level 9  
    Dzięki bardzo na pewno spróbuje każda rada jest ważna
  • Level 22  
    Sprawdzić wtryskiwacze na przelewy
  • Level 40  
    rexonus wrote:
    Miałem to samo w astrze, okazało się że był padnięty czujnik halla , jak masz możliwość to podmień i zobacz czy się poprawi

Czujnik halla w akurat tym Dieslu?
    Ludzie proszę, wtryski na przelewy, wydajność pompy niskiego i wysokiego ciśnienia, a także regulator ciśnienia.
  • Level 1  
    witam mam podobny problem w space star 1.9 did tylko zauwarzyłem u siebie że samochód gdy jest zimny nie ma tego problemu i nie gaśnie ale gdy się nagrzeje zaczyna z początku szarpac a po chwili zapala sie silniczek krokowy i gaśnie ale gdy wyłączę zaplon i odpale go samochód normalnie idzie sprawdzałem już przelewy i filtry zmieniłem moze mi ktos pomorze z góry dziękuję
  • Level 2  
    Witam mam podobny problem przy nagrzaniu auta, ostatnio zauważyłem że jak zatankuję do pełna nie gaśnie, a kiedy w baku pozostaje 1/4 paliwa zaczyna gasnąć podejrzewam pompę która jest w baku.. Może ktoś już rozwiązał taki problem? Pozdrawiam.
  • Level 2  
    Problem u siebie rozwiązałem:) pompy w baku nie ma ale był syf z paliwa nagromadzony przy sitku zasysającym paliwo. Po wyczyszczeniu działa normalnie.
    Pasuje jeszcze zmienić filtr przed zimą..
  • Level 9  
    Przepraszam że tak późno ale dzięki za pomoc u mię było to samo