Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 626 1992-97 rok brak świateł drogowych

21 Gru 2011 12:02 5824 4
  • Spec od samochodów
    Witam kolegów i proszę o sugestie w naprawie autka a dokładnie jego świateł . Pacjent to Mazda 626 rok 97 . Nie działają światła drogowe (długie) .Bezpieczniki sprawdzone i podejrzany jest przełącznik przy kierownicy lub przekaźnik którego nie mogę zlokalizować . Jeżeli ktoś z kolegów mógłby podpowiedzieć gdzie znajduje się przekaźnik świateł drogowych lub który przewód z przełącznika steruje załączaniem przekaźnika to bardzo dziękuję . Dodam że po pociągnięciu za manetkę od długich świateł do siebie (mrugnięcie ) to światła działają i kontrolka świeci , po puszczeniu gasną . Aby załączyć światła drogowe na stałe trzeba manetkę ''pchnąć '' w stronę szyby przedniej . Czekam na wszelkie podpowiedzi . Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Spec od samochodów
    Niestety nie ma takiego oznaczenia .Znalazłem bezpiecznik odpowiedzialny za długie światła i jest w skrzynce obok akumulatora 30 A Przekaźnik od świateł mijania jest obok skrzynki (między nią a obudową filtra ) Nie mogę dojść czy jest przekaźnik od świateł drogowych , a jak jest to gdzie .

Dodano po 3 [minuty]:

Dziwne jest to ,że jak pociągnę manetkę to '' mrugają '' i jest kontrolka na desce a jak przełączę na stałe to nie ma świateł i kontrolki też brak .
  • Poziom 15  
    Być może masz problem z przełącznikiem zespolonym przy kierownicy, zobacz też połączenia przewodów przy lampach pod maską, najczęściej też to problem z masą, brak styku
  • Spec od samochodów
    Problemem był włącznik zespolony przy kierownicy , po wymianie wszystko działa bez zarzutu Pozdrawiam