Witam, mam pralkę Bush 1270 i ta pralka ma w moim przypadku paskudną funkcję a mianowicie zapamiętanie ustawionego programu, czy jest możliwość resetu, tak by np. anulować dany program? Wyłączenie pralki nic nie daje bo ta pamięta ustawienia.
Najbardziej jest to dokuczliwe po błędnym ustawieniu opóźnienia...
Dzięki za wszelkie rady:)
Najbardziej jest to dokuczliwe po błędnym ustawieniu opóźnienia...
Dzięki za wszelkie rady:)