Witam !
Jak w temacie mam starą S5 z panelem TD390 i tekstami po włosku. Jest potrzeba przetłumaczenia.
Przetłumaczę to w programie PLC ale szukam kogoś, kto ten soft później nagra na Eproma.
Zakładam użyć inną kostkę, aby jak coś nie poszło to zawsze jest stary Eprom. Kość jakąś mam, albo kupie jakąś używkę i trzeba będzie ją skasować i nadpisać programem takim samym tylko z tekstami na panel po polsku.
Jeżeli ktoś ma kasowarkę i programator dla eproma do S5 i chciałby to wykonać to proszę o kontakt.
Jak w temacie mam starą S5 z panelem TD390 i tekstami po włosku. Jest potrzeba przetłumaczenia.
Przetłumaczę to w programie PLC ale szukam kogoś, kto ten soft później nagra na Eproma.
Zakładam użyć inną kostkę, aby jak coś nie poszło to zawsze jest stary Eprom. Kość jakąś mam, albo kupie jakąś używkę i trzeba będzie ją skasować i nadpisać programem takim samym tylko z tekstami na panel po polsku.
Jeżeli ktoś ma kasowarkę i programator dla eproma do S5 i chciałby to wykonać to proszę o kontakt.