Witam,
Przymierzam się do zakupu 2 polowej wolnostojącej płyty indukcyjnej - podpinanej pod 230 V. Zastanawiam się nad modelami GORENJE IC 3400 DP i BergHOFF. W Internecie niestety nie ma żadnych informacji na ich temat. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z w/wym. modelami? Dodam, że nie interesuje mnie opcja 2 x 1 pole typu Zelmer.
Kuchenka na potrzeby dwóch osób, które gotują najczęściej w weekendy
Dziękuję za wszelką pomoc,
Pozdrawiam
Przymierzam się do zakupu 2 polowej wolnostojącej płyty indukcyjnej - podpinanej pod 230 V. Zastanawiam się nad modelami GORENJE IC 3400 DP i BergHOFF. W Internecie niestety nie ma żadnych informacji na ich temat. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z w/wym. modelami? Dodam, że nie interesuje mnie opcja 2 x 1 pole typu Zelmer.
Kuchenka na potrzeby dwóch osób, które gotują najczęściej w weekendy
Dziękuję za wszelką pomoc,
Pozdrawiam