witam.jak podłączyć stacyjkę tak aby po wciśnięciu kluczyka włączał się akumulator a po przekręceniu na 1 włączał się zapłon.
Poniżej zdjęcia stacyjki i elektryki jaka posiadam w WSK 175 m21w2.
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Poniżej zdjęcia stacyjki i elektryki jaka posiadam w WSK 175 m21w2.
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany