Witam jak w temacie .Chłodnica wymieniona ,dalej się grzeje .Głowice zdjęte może kamień się osadził,ale nie widać oznak dużego zakamienienia tuleja wyjęta też nie widać aby kamień aż tak się osadził .Czy pierscienie na tłokach mogą miec winę ze silnik się grzeje? Luz na zamku 0.55 czy prawidłowy?.Następna sprawa jakim momentem dokręcić korbowody, głowice .Dziękuje