Potrzebuje sterowników do laptopa Satellite A300-1EG SYSTEM UNIT model: PSAG4E potrzebuje tych sterowników do Windowsa xp. Wiem ze jest taka strona jak http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?LNG=20&service=CE ale nie wiem co z niej pobrać bardzo proszę o pomoc.