Witam.
Mam problem, może ktoś już się z tym spotkał.
Robiąc wydruki dwustronne drukując jedna stronę i wkładając
drugi raz do zadruku drugiej strony (bez DUPLEXU) kartki wychodzą pomięte.
Przez środek wzdłuż całej kartki pojawiają się milimetrowe zgięcia.
Przez laser wszystko musi przechodzić OK bo pod zgięciami kartka jest zadrukowana.
Czy może to być za wysoka temp. na wałku utrwalającym (naprężenia papieru)?
Czy można z tym coś zrobić - szkoda mi tej maszyny bo jest dość ekonomiczna.
Będę wdzięczny za pomoc.
Mam problem, może ktoś już się z tym spotkał.
Robiąc wydruki dwustronne drukując jedna stronę i wkładając
drugi raz do zadruku drugiej strony (bez DUPLEXU) kartki wychodzą pomięte.
Przez środek wzdłuż całej kartki pojawiają się milimetrowe zgięcia.
Przez laser wszystko musi przechodzić OK bo pod zgięciami kartka jest zadrukowana.
Czy może to być za wysoka temp. na wałku utrwalającym (naprężenia papieru)?
Czy można z tym coś zrobić - szkoda mi tej maszyny bo jest dość ekonomiczna.
Będę wdzięczny za pomoc.