Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Netbook - Jaki sobie kupić...

02 Sty 2012 16:29 1940 8
  • Poziom 9  
    Witam
    Dzisiaj postanowiłem kupić sobie netbooka... Stąd me pytanko - Jaki, od razu uprzedzam nie acer bo nie jest ładny ani dobry technicznie... Cena do 1100zł Ekran maksymalnie 12.1'

Dziękuję
  • Poziom 11  
    Osobiscie mam samsunga N150 ale trzeba przyznać że jego prędkość nie jest zbytnio powalająca mimo reinstala win 7 na xp. Polecam ASUSA 1215n warto troche dopłacic bo na nim nawet w Fallouta 3 można pograc ;]
  • Poziom 26  
    Ja mam Samsung N150Plus z atomem dwurdzeniowym. Kupiłem za 1000zł, gratis dostałem drukarkę którą sprzedałem za 150zł. Jestem bardzo zadowolony, szybkość jest ok, nic się nie tnie. Jest bardzo cichy, wygodnie się na nim pracuje.

Tutaj link do takiego jaki ja mam:
    http://allegro.pl/samsung-np-n150-jp04pl-nowy-fv-katowice-i2011286975.html

I pamiętaj, nie bierz z atomami jednordzeniowymi, ponieważ mogą okazać się zbyt mało wydajne.
  • Poziom 16  
    ja zakupiłęm sobie emachines z procesorem Atom N450, 1 GB RAM, dysk 160 GB - nie będę kryć - w promocji, wyszło mnie to ok 850 zł w tamtym roku(2010) na gwiazdke - nie narzekam na prędkość, jest cichy i podczas pracy trzyma na baterii 5 godzin. oryginalnie dołączony był xp, póki co odpukać bezawaryjny - ale na nim w nic nie gram, tylko obejrze czasem film, i przegladam internet.
  • Poziom 9  
    Ale panowie jednak zmieniłem zdanie chcę 10.1 i prawdopodobnie z serii Asusa Eee PC.
  • Poziom 11  
    No to sam sobie wybrałeś .... Zadajesz pytanie, ludzie szukają, chcą ci pomoc a ty nagle sobie decyzje zmieniasz. Dziękuje :cry:
  • Poziom 9  
    Wiem przepraszam ale ja nie powiedziałem że chcę na pewniaka Asusa Eee PC! Czyli rozważam też inne propozycję! Np. Samsung N150 jest bardzo ciekawy!

Przepraszam! ;(
  • Poziom 11  
    Jak już pisałem mam go. Także maoge ci go sprzedać gdyż zmieniam na tableta ;] Na oryginalnym win 7 starter ledwo chodzi. Ale po odrobinie zabawy z instalacja xp z pendriwa zasuwa ;)