Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Becker - Nawigacja satelitarna

17 Gru 2004 17:26 17037 17
  • Poziom 12  
    Wiam !!

Mam oryginalne radio do Mercedesa firmy Becker. Radio posiada odbiornik GPS, po wlaczeniu funkcji GPS wyswietla komunikat zeby wlozyc płyte.

Moje pytanie jest nastepujace, jakie programy do nawigacji obsluguje to radio. Może sie ktoś spotakł z czymś takim
  • Poziom 40  
    Obsłuży tylko stworzone przez Beckera. Powinien pasować od TrafficPro
  • Poziom 27  
    niekoniecznie może to jest stary typ z płytą wkładaną w bagażniku?wtedy płyty od trafic pro nie działają.
  • Poziom 15  
    Pytanko !!

Czy mapa polski od Traffic Pro bedzie pasowała do Beckera7802??
    Czy gdzieś można dostać mape polski do tego beckera??
  • Spec od car audio
    Do DTM nie pasuje. Wyświetla tylko dziwną 4 na wyświetlaczu.
  • Poziom 11  
    Podaj dokładny model radia bo jeśli to typowy model dla Mercedesa ( APS ) to wtedy odpalisz w nim tylko płyty dla systemu APS'a!
    Pozdro
  • Poziom 15  
    to jest TYP - DTM
    a ma ktoś instrukcje obsługi do BE7802, nigdzie nie moge znaleść.
    Głupio, bo mam radio z nav a nawet nie wiem jak to obsłużyć.
  • Poziom 11  
    Na stronie Beckera masz instrukcje do pobrania. Musisz wejsc w nawigacje i model DTMa wybrac (jest tam akurat model High Speed- to dokladnie ten sam tylko ma wieksza pamiec). Na dole sa zakladki z ktorych wybierasz potrzebną instrukcje!
    Pozdrw
  • Poziom 9  
    a czy ktos wie skad pobrac mape do BECKER TRAFFIC PRO, mialem Blaupunkta Dx r70 i scigalem z emule i chodzilo dobrze, bo orientuje sie ze do Beckera sa na jednej plytce cala europa ale nie ma Polski, ma ktos informacje na ten temat...pozdro:)
  • Spec od car audio
    Od razu powiem aby nie wpadł Tobie pomysł upgrade softu z nieoryginalnej płyty do Beckera - grozi porażką.
  • Poziom 36  
    Nie tylko do Becker-a update grozi porażką - ostatnio "zdołowałem" VDO MS 5100 . Na szczęście udało mi się "reanimować". A tak na marginesie mam płytkę z mapą polski do Beckera - trochę potestuje i powiem jak działa - chyba że podwayższą cenę wachy. Jak ktoś zainteresowany wrażeniami czekam na info grzegorzsiemienowicz(malpa)poczta.onet.pl otworzę nowy temat
  • Poziom 19  
    Instrukcją widziałem na allegro po polsku sprzedaje ją gościu Pimpon06
  • Poziom 2  
    hey mam radio becker Mexico CD... czy to radio posiada NAVI jeżeli tak to o co w tym w ogóle chodzi? jak to działa i jak się z tego korzysta?
    jakie płyty potrzeba?
    a moze ma ktoś jakąś instrukcję do tego radia w j.polskim? Pomocy!!!!!!!
    nie wiem jak się z tego korzysta i nie znam się na tych modelach dokładnie...... licze na szybka odpowiedź.... z góry dzięki i pozdrawiam!!!!!
  • Poziom 43  
    Mexico nie posiada nawigacji. Modele z nawigacją mają oznaczenie Traffic.
    A o instrucje pytamy w innym dziale a najlepiej zaczynamy poszukiwanie na stronie producenta.

SławeK
  • Poziom 14  
    P.S.
    A jak wypadają modele traffic, high speed ...?? Na tle Blaupunkta podobno becker najprecyzyjniej podaje lokalizacje ze wszsytkich radistrzałkowych) ?? prawda???
  • Poziom 36  
    Przecież chodzi o to żeby było nieprecyzyjne !!! - zastanów się co by było jakby pokazywało z dokładnościa do 1 cm - wogóle by nie prowadziła.
  • Poziom 19  
    Grzegorz Siemienowicz napisał:
    Przecież chodzi o to żeby było nieprecyzyjne !!! - zastanów się co by było jakby pokazywało z dokładnościa do 1 cm - wogóle by nie prowadziła.

No właśnie, po co komu dokładna nawigacja, najlepiej załóż taką z dokładnością do 10km a jeszcze lepiej taką która na moście podpowiada teraz skręć w prawo.