Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki alarm bezpilotowy wybrać do E36 z 1998 roku?

drspa3 06 Jan 2012 10:28 3994 11
    drspa3
    Level 11  
    Mam do was pytanie takie jak w temacie na temat alarmu bezpilotowego, który będę chciał u siebie założyć, a dlaczego bezpilotowy, bo moja BMW posiada fabrycznie centralny zamek sterowany radiowo (kluczyk z trzema przyciskami). Najważniejsze, żeby miał czujnik wstrząsowy i nie chcę ultradźwiękowych, bo brzydko wtedy środek będzie wyglądać na górnych słupach z odstającymi mikrofonkami. Druga najważniejsza funkcja to domykanie szyb.
    Do wyboru mam:

1. ALARM BEZPILOTOWY PRESTO BP 2
    2. ALARM BEZPILOTOWY FORTECA BP
    3. Polski Ampio BP 2 najnowszy model

Jeśli żadne z tych alarmów nie będą odpowiednie to mile są widziane wasze propozycje w budżecie do max 300 zeta firmy wedle uznania mogą to być AMPIO, SONAR, EXUS itd.
    sandal7
    Level 21  
    ja polecam AMPIO , i nie tylko dlatego że tylko je zakładałem ale i producent jest kilometr ode mnie i jak trzeba to napisze każdy program pod indywidualne auto
    drspa3
    Level 11  
    A jednak Seo Perfect bardzi mi odpowiada tylko jest problem czytająć instrukcję tego alarmu Seo Perfect obsługiwanych przez niego modeli nie ma na liście mojego modelu BMW E36 323i z roku 1998 produkowanych w latach od 1995 do 1999 i jest tylko seria E46 produkowana od 1998 do 2003 więc nie wiem czy będzie pasowac?
    User removed account
    User removed account  
    drspa3
    Level 11  
    CameR,to jest schemat do E46 które były produkowane w latach 1998 - 2003, a moja to jest E36 produkowana w latach 1995 - 1998 (inny silnik, ale buda już od 1991 do 1999) więc nie bedzie pasować bo inna instalacja elektrryczna jest.

norbert.s. wrote:
    To jest schemat do E46, a chodzi o E36, zapewne kombi.
    Dokładnie jest do E46, a co do mojej to potrzebuje do E36 i to nie kombi tylko Coupe.
    sandal7
    Level 21  
    w E46 jest możliwość podłączenia się po linii K-BUS a w E36 już nie
    CameR

Moderator of Vehicle Security
    norbert.s. wrote:
    To jest schemat do E46, a chodzi o E36, zapewne kombi.

Faktycznie-pomyliłem się :( to nie jest opis do E36.
    Zasugerowałem się wyłącznie rocznikiem i modelem "3" a nie zwróciłem uwagi na oznaczenie modelu.
    drspa3
    Level 11  
    CameR wrote:
    Faktycznie-pomyliłem się :( to nie jest opis do E36.
    Zasugerowałem się wyłącznie rocznikiem i modelem "3" a nie zwróciłem uwagi na oznaczenie modelu.
    WIdze, że w katowicach montujecie alarmy, ja tez jestem z katowic ale niestety studiuje w siedlcach i nie mam jak przyjechac, a poza tym mozna chyba medotą miernikową sprawdzać tylko cze ten seo obsłuży taki model?

Edit:

Tylko dlaczego seo jest sprzedawany wyłącznie dla zakłądów, według schematu nie widze nic trudnego do podłączenia? Chociaż nie jestem pewny czy obsłuży E36
    milejow
    Level 43  
    Da radę podłączyć go do każdego auta, wystarczy trochę pomyśleć. Perfect potrzebuje do prawidłowej pracy sygnałów: zam,otw,blokowanie(wkładki, przycisk itp), zapłon i krańcówki, to wszystko jest w Twoim aucie
    drspa3
    Level 11  
    milejow wrote:
    Da radę podłączyć go do każdego auta, wystarczy trochę pomyśleć. Perfect potrzebuje do prawidłowej pracy sygnałów: zam,otw,blokowanie(wkładki, przycisk itp), zapłon i krańcówki, to wszystko jest w Twoim aucie
    Tez tak myslalem i wlasnie zacząłem szukac gdzie go kupic ale wszedzie pisze "tylko dla instalatorow" ;/