Moja pralka po włączeniu :słychać jak chodzi pompka i wypompowuje wodę ale zaraz potem swieci serwis i cisza mruga tylko start i wszystko wyczyściłem filtr oraz wszystkie rurki i dalej to samo,czerwona dioda i mrugający start reszta ciemna.
Pomocy co dalej!!!!
Pomocy co dalej!!!!