Witam. Mam problem z tym telewizorkiem, otóż niby on działa, choc robią się lekkie załamania od 2/3 ekranu w góre, ale nie wyłącza sie na tryb stand by tylko jest w takim dziwnym stanie że widać lekki prześwit ostatnio oglądanego programu. Wymieniłem już kondensatory 100uf/400v i 100uf/160v, ale niestety to nic nie dało, gdzie dalej szukać.
Z góry wdzęczny za wszelkie sugestie.
Pozdr.
szablak
Z góry wdzęczny za wszelkie sugestie.
Pozdr.
szablak