Witam jutro wigilia a ja mecze ten tv a klient nie ma na co patrzec ale wracając do tematu tv nie chce startować po załączeniu ze st-nby słychać jak cyknie wchodzi nap.115V na Q305 jest napięcie 5V na IC601 ale nie ma 12V na IC203 który zasila reszte TV czy może być uszkodzone trafo wysokiego nie wiem już co sprawdzać prosze o jakąś porade