Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba 32RL838G, TV LED PANASONIC TX-L32E30E czy Samsung UE32D5500 ?

alfeusz1 12 Sty 2012 14:59 3961 7
  • #1 12 Sty 2012 14:59
    alfeusz1
    Poziom 2  

Chciałbym kupić telewizor 32", biorę pod uwagę wstępnie:
    Toshiba 32RL838G, TV LED PANASONIC TX-L32E30E czy Samsung UE32D5500 - proszę o poradę, który kupić. Najtaniej, bo za 1599 zł mogę kupić Toshibę, ale nie chciałbym popełnić błędu, nie stać mnie za bardzo na zakup kolejnego tv w najbliższej dekadzie.

• #2 13 Sty 2012 11:38
    wiezien4891
    Poziom 11  

Z tego grona to ja bym wybrał Samsunga.
    Spójrz jeszcze na Sony przykładowo KDL32EX500.
    Pytanie co byś chciał mieć w telewizorze (internet, fullHD, 3D itd), lub może jaką kwotę przeznaczyłeś?

• #3 13 Sty 2012 14:51
    alfeusz1
    Poziom 2  

Przymierzałem się do kwoty 1600 zł, w takiej cenie (po rabacie) mogę kupić wspomnianą Toshibę. Samsung i Panasonic są droższe, ale może w najbliższych miesiącach będzie można kupić je już taniej. W każdym razie powyżej 1700 zł już nie mogę dać.
    Co do internetu w tv, początkowo na niego się nastawiałem, ale widzę, że telewizory w tym temacie są dopiero na etapie noworodkowym. Pomyślałem, że będę próbował puszczać filmy z internetu przez laptop, albo z przenośnego dysku zewnętrznego.
    Nie znam się na grach, ale spróbuję się dowiedzieć, czy aby dzieciom nie byłoby lepiej puszczać je z ekranu telewizora.
    Generalnie jestem laikiem w temacie telewizyjnym i multimediów, dlatego trudno mi dziś coś więcej na temat moich oczekiwań powiedzieć, gdyż ogranicza mnie też kwota, którą mogę wydać - a z drugiej strony dzieci rosną i chcą zafunkcjonować w dzisiejszym zinformatyzowanym świecie.
    Dzięki za odzew;-))

• #4 13 Sty 2012 22:18
    wiezien4891
    Poziom 11  

Powiem tak: ja się zastanawiałem co kupić, chodziłem i pytałem prawie rok aż znalazłem dobrą okazję. Kupiłem Sony KDL37EX720. Oczywiście z kasą u mnie też nie bogato, więc raty rozwiązały problem.
    Może ktoś powie że głupio brać raty, ale stwierdziłem że jak kupować to raz a porządnie a nie całe 200zł miesięcznie jest do przełknięcia.

Co do internetu, to faktycznie jeśli chodzi o przeglądarki internetowe, to jeszcze wszystko raczkuje. Jednak jeśli chodzi o oglądanie filmów np na YT, VOD czy innych to super sprawa, bez zabawy z podłączaniem komputera.

Moim sposobem na dowiedzenie się jak najwięcej o telewizorach, było łażenie po sklepach i wypytywania sprzedawców o wszystko. Każdy coś tam od siebie dorzucił, podrzucił swoje myślenie i tak przez około rok. Najważniejszy wniosek to taki że nie plazma ani LCD, tylko LED.
    Ponieważ sygnał odbieram ze zwykłej anteny, ważne było dla mnie żeby był tuner DVB-T z MPEG4.
    Ilość złącz HDMI i innych to drugorzędna sprawa. Internet chciałem ze względu na wygodę w oglądaniu filmów.
    3D moim zdaniem to jeszcze zbyt młody wymysł i te okulary do oglądania... Wyszło że kupiłem TV z 3D, ale to w sumie przypadkiem i nie korzystam.

Pooglądaj, przemyśl, przelicz finanse i na spokojnie ogarnij temat. Ja nie żałuję że rok trwało moje wybieranie.

• #5 14 Sty 2012 18:46
    alfeusz1
    Poziom 2  

Dzięki.
    3D też wykluczam, nastawiałem się na LED, niestety, nie udało mi się na razie zebrać informacji o Toshibie 32RL838G. Może ktoś zna ten telewizor?

• #7 26 Sty 2012 08:32
    alfeusz1
    Poziom 2  

odległość oglądania to ok. 4 - 5 m

• #8 26 Sty 2012 09:19
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME