Z racji tego, że mój Realtek nie współpracuje z win 7, tzn. tylnie satelitki nie grają tylko bełkoczą...wiec zakupiłem Creative SoundBlaste Live! 5.1 SB0220 ale na stronie głównej creative nie ma sterowników dla tego systemu. Czy ktoś może wie skąd mogę pobrać 100% pewne sterowniki, dzięki którym osiągne dźwięk 5.1 w win 7?