Witam.
Amica 603XT nie wylewa wody za każdym razem. Kiedy ma zacząć wylewać, to delikatnie sączy. Jak się włącznikiem włącza i wyłącza, to za X razem pompa załapuje i wylewa wodę. Dziwnie się zachowuje, bo czasem tylko sączy, czasem załapie na pół mocy a czasem działa pełną mocą. Nie wiem gdzie szukać problemu. Może ktoś ma doświadczenie z takim tematem?
Amica 603XT nie wylewa wody za każdym razem. Kiedy ma zacząć wylewać, to delikatnie sączy. Jak się włącznikiem włącza i wyłącza, to za X razem pompa załapuje i wylewa wodę. Dziwnie się zachowuje, bo czasem tylko sączy, czasem załapie na pół mocy a czasem działa pełną mocą. Nie wiem gdzie szukać problemu. Może ktoś ma doświadczenie z takim tematem?