Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Adresy IP stron erotycznych

19 Gru 2004 12:44 5203 11

• Poziom 19  
    Witam. Chciałbym zablokować w routerze freesco dostęp do stron z treścią erotyczną. Proszę o dopisywanie adresów IP.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 42  
    Nie ma czegoś takiego jak adresu IP stron erotycznych. Takie serwisy pojawiają się i znikają jak grzyby po deszczu. Dodatkowo istnieje coś takiego jak możliwość stawiania wirtualnych serwerów, wtedy kilka stron (nawet z całkiem inną nazwą domenową) jest uruchomionych na jednym adresie IP.
  • Poziom 14  
    niestety co prawda to prawda!
    te serwery rosna jak grzyby po deszczu!
    jedyny sposób na ich filtrowanie o filtracja na pozimie nazwy.
    wpisujemy i filtrujemy strony z odpowiednimi adrsami czy tez odpowiednim ciagiem znaków w adresie!

powodzenia

• Poziom 19  
    Kiedyś znalazłem opis transparentnego squida z opcją blokowania stron po nazwach. Niestety teraz jak potrzebuję to nie mogę go odszukać. Jeżeli ktoś z szanownych kolegów mógłby mi pomóc to byłbym wdzięczny.

Dodano po 1 [godziny] 37 [minuty]:

Mam jeszcze jeden pomysł. Może wystarczy poszukać zewnętrznego serwera proxy z blokowaniem stron xxx. Proszę o pomoc. Zapewne nie jestem jedynym który chce ustrzec dzieci przed tymi stronami.
  • Poziom 10  
    no wlasnie mi bys sie strasznie przydal taki program...
    bo takie strony naprawde pojawiaja sie z dnia na dzien a najgorsze jest to ze wymyslaja coraz gorsze adresy np ostanio chcialem wejsc na wp.pl a przez przypadek dalem wwo.pl i wyskoczyla mi taka strona i momentalnie sciagnal mi sie dialer :/l
  • Poziom 24  
    Możesz zablokować strony ale na kompie z windowsem 2k/xp mozesz to zrobić tak wchodzisz w windows>system32>drivers>etc>hosts (otwierasz w notatniku) podajesz adres IP strony (możesz spawdzić w wierszu polecenia wpisujac komendę ping np. www.xlaski.pl ) potem wpsujesz stronkę która ma wchodzić zamiast np. www.xlaski.pl To juz chyba wszytsko.
  • Poziom 25  
    galaxy_938 napisał:
    Możesz zablokować strony ale na kompie z windowsem 2k/xp mozesz to zrobić tak wchodzisz w windows>system32>drivers>etc>hosts (otwierasz w notatniku) podajesz adres IP strony (możesz spawdzić w wierszu polecenia wpisujac komendę ping np. www.xlaski.pl ) potem wpsujesz stronkę która ma wchodzić zamiast np. www.xlaski.pl To juz chyba wszytsko.

no wlasnie..bardzo pomyslowo,a potem odszukujemy kolejny miliard stron xxx i tak samo robimy jak wyzej
  • Poziom 23  
    Co racja, to racja. Jedyna możliwość to filtrowanie zawartości ściąganych stron. Przynajmniej to ma jakiś sens...
  • Poziom 26  
    Łopatologiczne dopisywanie "zakazanych" IP jest mozliwe dzięki:

http://www.fiokware.com/netcraft.php

Dla przykładu www.xlaski.pl
    ++++++++++++++++++++

Dane właściciela klasy adresowej:

klasa: 213.218.96.0 - 213.218.127.255
    nazwa klasy: ECS-IPNET
    opis: Energis Polska
    National IP backbone

kraj: PL

Ustawiasz zakres klas i po sprawie. Gorzej gdy na tej puli IP działa "ktoś" z właściwą treścią - wtedy też jej nie zobaczysz :-(
    Ale jest to jakieś rozwiązanie.
  • Poziom 11  
    ale po co po IP blokowac?

Polecam po slowach kluczowych.Na KAZDEJ stronie 'erotycznej' w kodzie w slowach kluczowych bedzie umieszczone slowo SEX , czy nie latwiej w ten sposob zablokowac ? Sa programy ktore wlasnie tak blokuja. Polecam google.

Michal
  • Poziom 14  
    wszystko cacy z tym blokowaniem stron poslowach na nich zawartych... ale po słowach na stronie nie mozna blokowac bo strona o adresie www.wp.pl www.onet.pl itd. równiez zawieraja zrot sex wiec zostaniemy tylko z google...