czy jest na to prosty sposob? chcialbym sobie zrobic projektor na soczewce fresnela(czy jakos tak) , ale obraz jest "do gory nogami" .zatem trzeba by jakos odwrocic obraz na monitorze, a odpada odwrocenie monitora o 180 stopni
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammaci napisał:nie posiadam karty ATI...
a moze pamietasz jak sie nazywal ten program ????