Reasumując żeby była jasna sytuacja potrzebuje pilota ze stałym kodem który ustawia się wewnątrz obudowy.. Może to być taki jak na zdjęciu lub jakiś zamiennik.. Wtedy radio zostaje i cieszę się dodatkowymi, nowymi pilotami. Czy dobrze kombinuję?
Aha te piloty nowe Flor są dla mnie bezużyteczne?