Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie radio do Ford Focus Mk1, z możliwoscią sterowania z kierownicy

Enjama 16 Jan 2012 22:52 13860 3
    Enjama
    Level 11  
    Witam

Posiadam Radio Becker Indianapolis BE 7920 z podlączonym interfejsem sterowania z kierownicy + zestaw głośnomówiący Parrot ck3100

Wszystko to jest podłączone pod radio.Teraz pytanie jakie kupić radio abym mógł do niego podłączyć ten interfejs ? Czy się w ogóle da ?

W papierach od interfejsu pisze ze to dla Beckera Single-DIN Navigation systems.
    Radio musi miec wyjscia na mikrofon dla parrota ?

Cena najlepiej do 400-500 zl.
    Co polecacie ?

Dołączam zdjęcie tego interfejsu
    Jeśli nie pasuje, to czy da się przerobić końcówkę wtyczki do radia z iso np jvc kenwood itd. ?

opamp
    User under supervision
    Nie jestem pewien masz tam 17 pin ?
    Enjama
    Level 11  
    Nie znam się za bardzo na tym, pokaże foto, napewno nie jest to iso.
    Pokaże to ojcu, on zna się trochę na elektryce etc. więc mógł by mi przerobić tą kostkę co idzie do radia becker na taka standardowa iso ?
    Jest to możliwe ?

Nowy interfejs po iso kosztuje 250 zl i pasuje do kazdego radia praktycznie.

Czy ten interfejs co zrobiłem wyżej zdjęcie da się przerobić albo kupić jakiś adapter aby pasował do współczesnych radio z ISO ?

POdrzucam jeszcze schemat radia

Chodzi mi głownie o to aby udalo się podpiąć do przyszlego radia ten interfejs co posiadam aktualnie do beckera i zestaw parrota ck3100
    Enjama
    Level 11  
    OK Parrot z głowy bo ma swoją centralkę i się wpina go pomiedzy intalacje w samochodzie a radiem.

Testowałem inne radio z parrotem i smiga elegancko, tylko ten interfejs mnie martwi.
    Jest tu jakiś spec co potrafiłby przerobić to co posiadam aktualnie ?

Każde radio ma swoje wejscia na sterowanie jak np jack. 3.5, każda marka ma inne wejście.

Chodzi mi o to czy idzie przerobić tą niebieską wtyczkę co idzie do C3, na np. jacka 3.5 ?
    Idą tam 4 kable od centralki.

Prosiłbym jeszcze o wasz typ radia ? Albo nawet którą markę będzie mi łatwiej szukać