Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kamerka w laptopie lenovo

czarnak 17 Sty 2012 12:25 4542 1
  • #1 17 Sty 2012 12:25
    czarnak
    Poziom 2  

witajcie. mam problem z kamerka w moim laptopie. :) otóż zainstalowalam wszystkie sterowniki i ona dziala tylko jesli zalacze skype. jesli klikam na ikonke kamerki to nie wlacza sie, klikajac "prawą myszką" wyskakują mi opcje: zrob zdjecie, zoom itp, kliknelam na probe zrob zdjecie ale nic sie nie wydarzylo a teraz w dodatku nie da sie w ogole kliknac na ta ikonke prawym.
    poza tym, w zainastalowanych programach mam "lenovo easy camera" ale nigdzie na dysku nie mam takiego czegos. w managerze urzadzen kamerka jest i jest napisane ze dziala poprawnie (ale nie dziala w ogole oprocz skype), a w urzadzeniach jej nie ma :D
    aha i dodam jeszcze ze ikonka kamerki jest tylko w pasku zadan, tzn jest zaleznie od jej humorow - pojawia sie i znika, natomiast nie ma jej na pulpicie, w menu start, na zadnych z dyskow, przeszukalam wszystkie foldery - wyskakuje tylko czasami na pasku zadan.

dokladnie chodzi o lenovo e570e
    system windows 7

uprzedzajac pytania sterowniki mam wlasnie pod w7 :)

znajomy poradzil zeby sciagnac sterowniki ze strony lenovo (wczesniej instalowalam z plyty dolaczonej do lapka), ale to tez nic nie pomoglo.

bede wdzieczna za wszytskie rady :) pozdrawiam :)

Ja zaś "będę wdzięczny", gdy poprawisz formę wypowiedzi doprowadzając ją z zgodności z zasadami polskiej pisowni. [M]

• #2 17 Sty 2012 22:25
    czarnak
    Poziom 2  

"doprowadzając ją z zgodności" - to jest po polsku, gratuluję :)

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo