Witam,
Potrzebuje pomocy fachowca. Na czuwaniu telewizora,po uderzeniu pioruna w trafo wn przedostało się coś do telewizora. Poleciała jedna dioda w mostku, TDA 16846, i kondensator spinający 5 TDA z masą. Po wymianie tychże słychać że próbkuje ale nie startuje (LED miga). Jak odłączyć wszystkie wyjścia wtórne pokazuje się napięcie na Vcc na TDA (15V). Podłączenie któregokolwiek odczepu wtórnego powoduje próbkowanie. Proszę o pomoc.
Potrzebuje pomocy fachowca. Na czuwaniu telewizora,po uderzeniu pioruna w trafo wn przedostało się coś do telewizora. Poleciała jedna dioda w mostku, TDA 16846, i kondensator spinający 5 TDA z masą. Po wymianie tychże słychać że próbkuje ale nie startuje (LED miga). Jak odłączyć wszystkie wyjścia wtórne pokazuje się napięcie na Vcc na TDA (15V). Podłączenie któregokolwiek odczepu wtórnego powoduje próbkowanie. Proszę o pomoc.