Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SAECO INCANTO DE LUXE wyrzuca klocki z kawą

22 Jan 2012 15:06 2964 2
  • Level 35  
    Nie sygnalizuje błędów. Zmieli kawę, poruszy jednostką centralną i tak jak by odpalił pompe, chwilę pobrzęczy i ją wywala klocka do zbiornika fusów.
    Jednostka w palcach chodzi raczej bez zacięć. Co do pompy to miałem już pewne obawy bo po zdławieniu "odpływu" pokrętłem SSB ekspres zaczynał piszczeć i kawa ledwo co leciała.

Co sugerujecie?. Brak wody,problemy z pompą dadzą taki efekt?
  • Level 2  
    Mam podobny problem. Gdy robię kawę wszystko jest ok mieli ale gdy przychodzi do momentu nalewania kawy klocek z kawą zostaje wyrzucony, a kawa nie nalana do filiżanki. Gdy po czymś takim wyłączą i zaraz włączę maszynę i ewentualnie odpowietrzę za pomocą dyszy z parą, kawa zostaje normalnie zrobiona. Czasami przez dłuższy czas taki problem nie występuje, ale ostatnio zaś się pojawia. Fakt faktem maszyna ma już prawie 5 lat, ale przez ten kres czasu raczej działała naprawde bez zarzutów. Czy ktoś wie jaki może być problem ?
  • Level 35  
    Ja póki co rozebrałem jednostkę centralną na części pierwsze, przeczyściłem i posmarowałem. Póki co ok, ale jakoś nie jestem przekonany że to było przyczyną. W każdym razie ja nie musiałem go odpowietrzać, a przynajmniej nie było widać takiej konieczności.