Witam.
W arkuszu mam 150 komórek w których wpisuję dane pracownika: Nazwisko, Imię i Numer. Docelowo chcę aby te wszystkie dane wyświetlały się jedno pod drugim. Najprościej to w komórkach włączyłem zawijanie tekstu. Jednak komórki są na tyle rozszerzone aby zmieściły się w jednej linie długie nazwiska i rozszerzenia komórki nie chcę już zmieniać. Ale jest problem, kiedy nazwisko i imię jest krótkie to wyświetlą się w jednej linii a ja potrzebuję żeby mino to wyświetliły się jedno pod drogim. Próbuje do kodu VBA arkusza dodać poniższy kod ale niestety nie wiem czy kod jest poprawny i w jakim dokładnie miejscu kodu powinienem umieścić poniższy kod aby zawsze kiedy dodam lub zmienię dane pracownika od razu kod zadziałał i podzielił dane. czy mogę poprosić o podpowiedź w rozwiązaniu problemu?
W arkuszu mam 150 komórek w których wpisuję dane pracownika: Nazwisko, Imię i Numer. Docelowo chcę aby te wszystkie dane wyświetlały się jedno pod drugim. Najprościej to w komórkach włączyłem zawijanie tekstu. Jednak komórki są na tyle rozszerzone aby zmieściły się w jednej linie długie nazwiska i rozszerzenia komórki nie chcę już zmieniać. Ale jest problem, kiedy nazwisko i imię jest krótkie to wyświetlą się w jednej linii a ja potrzebuję żeby mino to wyświetliły się jedno pod drogim. Próbuje do kodu VBA arkusza dodać poniższy kod ale niestety nie wiem czy kod jest poprawny i w jakim dokładnie miejscu kodu powinienem umieścić poniższy kod aby zawsze kiedy dodam lub zmienię dane pracownika od razu kod zadziałał i podzielił dane. czy mogę poprosić o podpowiedź w rozwiązaniu problemu?
Kod: text