Witam wszystkich!Monitor jak w temacie.Przeszedl do mnie z obcientym przewodem sygnalowym(z zachodu)!Po podlaczeniu slychac bylo tylko cykanie.Pozniej po otwarciu stwierdzilem ze jest uszkodzonyn Bu2527.wylutowalem go i z zarowa ruszyl i bylo oki!po wstawieniu tranzystora brak bylo wysokiego a tranzystor mocno sie grzal.Wiec postawilem na trafo!Zamowilem trafo-www.trafopowielacze.pl i po wstawieniu mam problem.Efekt jest taki jakby nap w B+ bylo za niskie choc jest odpowiednie.Monitor probkuje tak jakby bylo trafo nie tak.Sterowanie oki!Co moze byc tego powodem.Nie mam przewodu sygnalowego ale to raczej nie ma nic do rzeczy!Prosze o pomoc
Dodam jeszcze ze po wtornej trafa nic nie obciaza!Czyzby trafne trafo?
Dodam jeszcze ze po wtornej trafa nic nie obciaza!Czyzby trafne trafo?