Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dziwne bledy po instalcji windows installer

09 Lut 2012 03:26 1986 11
  • Poziom 9  
    Witam.
    MAm problem z komputerem a dokladnie po kolei. Ostatni jaki program instalowałem był to "Windows Installer 3.1" lecz gdy wejde w przywracanie systemu pokazuje Mi dziwne rzeczy że niby je instalowałem choc wcale tak nie było(Niby jakaś drukarke) co pokaze zaraz na skreenie.
    zauwazyłem tez ze po tej instalacji pojawia sie tez problem z uruchomieniem instalacj np. "ESL wire" poniewaz wyskakuje taki bład: "Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime Error! (Błąd czasu wykonywania biblioteki programu Microsoft Visual C++)"
    SKREEN:
    Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Windows Jest dobry poniewaz orginalny oraz mówie ze windows jest świeży i tylko sa na nim sterowniki oraz wlasnie ten "windows installer 3.1".

Umieszczam też skreen z "dodawanie lub usuwanie programów" aby pokazac co mam zainstalowane a dokladniej jakie biblioteki.
    Skreen:

Nie wiem czy to jakiś ma zwiazek ale zauwazyłem że jeden program "rzekomo" instalowany ma taka sama nazwe jak blad przy ESL Wire dołączam skreen z podobizna

Dodam że jestem graczem lola jaki i CS i takie programy jak "Net Framework 3.5" i "Windows Installer 3.1" są niezbedne do sprawnego działania gry LOL, a ESL wire gdzie wyskakuje blad przy instalacji jest programem potrzebnym w ligach CS.

Dzięki za pomoc :!:
  • Poziom 9  
    jakaś pomoc Panowie?
  • Spec od drukarek
    Strasznie nerwowy Kolego jesteś.
    Zrób czyszczenie rejestru i spróbuj ponownie przeinstalować "Windows Installer 3.1"
  • Poziom 9  
    robiłem i nic nie pomaga;/
  • Poziom 9  
    przez co mam sprawdzić czy sa jakies poprawki? a ja juz zainstalowałem 4,5 WI
  • Poziom 43  
    Windows Update / Microsoft Update
  • Poziom 9  
    OK sprawdziłem, byla jedna aktualizacja, ale blad jest byl tak i jest.
    i dziwi mnie to ale niby nie wykrywa mi tego Visual C++ 2008 choc mam go napewno daje skreen. ALE WIRE pokazuje ze nie ma i trzeba zainstalowac.

• Poziom 43  
    I teoretycznie ma rację, u ciebie jest bez SP1.
  • Poziom 9  
    czyli praktycznie:D co mam zrobic?? jakis pomysl?
  • Poziom 43  
    Odinstalować swoją wersję i zainstalować tą którą chce instaler.
  • Poziom 9  
    nie pomaga. dalej ten sam blad. pomocy.