Witam, jestem tu nowy. Poszukuję schematu modułu elektronicznego (chyba tak to się nazywa) do pralki Candy CTD 1066. Spalił się Tranzystor Triak TC2 i nie wiem jakie ma parametry aby go wymienić. Z góry dziękuję. Z niecierpliwością oczekuję na odpowiedź.