Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Antena RADMOR co z nią zr(a)bić

25 Gru 2004 13:10 2169 9
  • Poziom 11  
    Dostało mi się antene Radmor Typ 32812/1 w ramach zapłaty nie wiem do czego może posłuzyć na jakie jest pasmo pytałem gostka co mi to dał to mówił że była ściągnięta z dachu szpitala przy remoncie dachu proszę o jakieś dane szukałem na stronach Radmora ale nic nie ma
    [h]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    Witam! Niechcesz kolego moze sprzedac tej anteny bo właśnie takową poszukuje
  • Poziom 11  
    Dzęki jozefg za dobrą informacje a co do sprzedarzy to mozna sie dogadać żaden problem mam do niej jeszcze coś kabla taki gruby jak palec
  • Poziom 32  
    Takie anteny można kupić na allegro. Koszt to około 70zł.
  • Poziom 11  
    To może dałbyś linka do strony na allegro bo ja szukałem parametrów i nie znalazłem z takimi antenami
  • Poziom 27  
    Byly swego czasu, potwierdzam - cena to ok. 70zl
    Uzywam takiej anteny do skanera i musze przyznac ze bardzo dobrze pracuje na pasmie 2 metrowym i calkiem przyzwoicie w okolicach 40MHz jak i pasma 430MHz.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Oooo, w zyciu nie widzialem takich anten na sluzbie zdrowia... Jakas nowosc ?
  • Poziom 11  
    Dzięki green dobry link nawet zdjęcie jest tej anteny
    mam jeszcze do niej kabel mieżyłem go dzisaj ma 12 metrów,jak jet chętny na zakup to prosze jest do opylenia