Zanim zada się pytanie warto skorzystać z przycisku Szukaj !!! na górze strony i w ten sposób upewnić się czy nie był już na forum poruszany podobny problem.
W temacie postu należy podać rodzaj sprzętu (tv, vcr, wieża, alarm itp.) , firmę (markę) typ (model). Wskazane jest też skrótowo opisać usterkę o ile miejsce na to pozwoli. W poście opisujemy szczegółowo uszkodzenia, widoczne objawy.
Jeżeli niemożliwe jest odczytanie marki i modelu sprzętu należy w pierwszym poście podać maksymum informacji mogących pomóc w ich ustaleniu.
W temacie postu należy podać rodzaj sprzętu (tv, vcr, wieża, alarm itp.) , firmę (markę) typ (model). Wskazane jest też skrótowo opisać usterkę o ile miejsce na to pozwoli. W poście opisujemy szczegółowo uszkodzenia, widoczne objawy.
Jeżeli niemożliwe jest odczytanie marki i modelu sprzętu należy w pierwszym poście podać maksymum informacji mogących pomóc w ich ustaleniu.