Hej jestem w trzej gimnazjum i mam dylemat jaką szkołę dalej wybrać;( Waham się pomiędzy technikum ekonomicznym, a technikum turystycznym o profilu sportowym. Ten pierwszy kierunek: lubię matmę i z naprawdę dobrym nauczycielem mam 4, ale słyszałam, że ekonomistów na rynku jest już dużo, od nas ze szkoły wybiera się z ok.8 osób. Po tym kierunku pracowała bym w trybie siedzącym co mnie za bardzo nie zadowala ale to bym już może jakoś wytrzymała, mama z siostrą odradzają mi ten kierunek. Znajdę po nim pracę, Kolejny turystyczny: minusy są takie, że mój angielski nie jest profesjonalny, mam 3. Sport lubię ale większych osiągnięć poza szkoła nie mam i boję się, że to nie wystarczy. Fajnie by było pracować w biurze turystycznym czy jako przewodnik między ludźmi. Nie wiem już sama co mam zrobić, a mama mi powtarza niech to będzie twoja ostateczna decyzja. Pomocy;) Może ktoś jest na którymś z tych kierunków i coś mi poradzi..