Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja Manta gps440ms umarła.

18 Lut 2012 23:22 3817 4
  • Poziom 10  
    Witam kupiłem nie dawno nawigacją Manta gps440ms z oryginalnie wgraną MapaMap Easy 6.4 która nie spełniała moich oczekiwań i była nie dokładna. Postanowiłem że wgram auto mapę zamiast niej i tutaj zaczął się problem ponieważ nie miałem karty więc usunąłem mapamap ku mojemu ździwieniu nie mogłem już na pamięć nawigacji nic wgrać. Podczas instalacji rozłączało mnie z activesync. Po całym zajściu zacząłem szukać firmware do ów urządzenia bez skutku znalazłem tylko do wersji Manta GPS-440MS 2GB w. transmitter różnica była w ilości pamięci moje urządzenie miało 512 mb i w tym że było to firmware do manty z transmiterem. Rozpakowałem pliki na kartę pamięci po wpięciu karty do urządzenia zaczęła się instalacja wszystko ok do momentu w którym nawigacja zakończyła proces i do tej pory nie da się jej włączyć, nie wiem czy da się to naprawić. Proszę o propozycje rozwiązania mojego problemu
    Koszyk
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.

• Poziom 43  
    Uwaliłeś zawartość flash. Jeśli z SD nie rusz nawet z innym ROMem to pomoże programator ale na tym to nieopłacalne.
  • Poziom 10  
    Nie chce ruszyć już z karty a choć by nawet to nie mam firmware do tego urządzenia. A jeżeli bym oddał do jakiegoś serwisu to jak myślisz ile by kosztowała naprawa tego czy w ogóle by się podjęli? Bo 200 piechotą nie chodzi nawi. jest prawie nowa więc szkoda tak od razu wyrzucić.
  • Poziom 1  
    Mam ten sam problem, uwaliłem ją bo wyczyściłem pamięć ResidentFlash i chciałem wymienić firmware.
    Może ktoś ma pomysł jak ją uratować
  • Poziom 14  
    Witam czy w temacie się coś ruszyło jak naprawić mante 440 ms po flashu?? Kolega @marek216 piszę coś o programatorze, czyli jest jakiś sposób na odratowanie tej nawigacji??